استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته

تعداد بازدید
125
زمان مطالعه
بـروزرسانـی
۱۳۹۹/۰۷/۱۲
انــتـشـار
۱۳۹۶/۱۰/۲۳
پرینت مقاله
اشتراک گذاری

در این مقاله قصد داریم تا همه چیز درباره استخر پیش ساخته را آموزش دهیم در انتهای این مقاله شما قادر خواهید بود تا به سوالات زیر پاسخ دهید:

استخر پیش ساخته چیست ؟

استخر پیش ساخته تا چه اندازه ای قابل اجراست ؟

قیمت استخر پیش ساخته ؟

برای استخر پرورش ماهی و استخر پرورش میگو استخرهای بتنی بهتر است یا استخرهای پیش ساخته ؟

امکان جابجایی و انتقال استخرهای پرورش آبزیان پیش ساخته وجود دارد ؟

بهترین ابعاد برای استخرهای پرورش ماهی و میگو ؟

مشکلات استخرهای پیش ساخته ؟

مزایای استخرهای پیش ساخته چیست ؟


استخر پیش ساخته چیست ؟

استخرهای پیش ساخته علاوه بر قابلیت های استخرهای بتنی خصوصیات بیشتری برای تولید کننده داشته و با قیمت پایینتری نیز قابل تهیه می باشند. جنس استخرهای پیش ساخته متفاوت میباشد. استخرهای پیش ساخته پرورش ماهی و میگو در سه تیپ ساخته میشود که هر کدام خصوصیات منحصربه فردی دارد . جداره بیرونی استخرهای پیش ساخته از ورقهای گالوانیزه و مش های گالوانیزه و فنس گالوانیزه ساخته شده و جداره داخلی آنها را  ورقهای پی وی سی و یا لاینر های پی وی سی و ورقهای پلی اتیلنی ساخته می شوند.

اندازه و ابعاد استخر های پیش ساخته

استخر های پیش ساخته در ابعاد و اندازه های سفارشی مشتری تولید میگردند ولی باتوجه به بررسی های انجام شده بهترین اندازه برای استخرهای پرورش ماهی استخر های استوانه ای و یا دایروی با قطر های ۸ متر و ۱۰ متر بوده و ارتفاع در مناطق جنوبی و گرمتر حدود ۱.۸ تا دو متر و در سایر مناطق کشور ارتفاع ۱.۲۵ متر پیشنهاد میگردد.

استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته

امروزه انواع مختلفی از نوع استخر پیش ساخته وجود دارد که هرکدام از آنها مخاطبان خاص خود دارد. مانند استخر پیش ساخته پرورش ماهی، استخر پیش ساخته تفریحی، استخر پیش ساخته دخیره آب یا کشاورزی و…. که برای اهداف خاصی ساخته می شوند.

جنس استخر پیش ساخته

از جنس انواع استخر های پیش ساخته می توان استخر فایبرگلاس ، PVC ، برزنت و… را نام برد.

اجرای استخر های پیش ساخته

این نوع استخر ها را میتوان به صورت پرتابل یا قابل حمل ، درون زمینی و برون زمینی احداث و نصب کرد.

استخر های پیش ساخته پرورش ماهی

همانطور که گفته شد یکی از انواع استخر های پیش ساخته ، میتوان استخر پیش ساخته پرورش ماهی را نام برد. که البته این نوع استخر ها برای افرادی کاربرد دارند که مکان ثابتی برای احداث استخر ندارند و میخواهند دائم  مکان استخر های خود را به مکانهای دیگر انتقال دهند. تصویر زیر نمونه ای از استخر های پیش ساخته از نوع استخر پرورش ماهی را ملاحظه میکنید.

استخر پیش ساخته
استخر پیش ساخته – استخر پرورش ماهی

قیمت استخر های پیش ساخته

برخی از شرکت ها استخر هایی از پیش ساخته با ابعاد مشخص می سازند که این نوع استخر ها در ابعاد دلخواه مشتری نبوده و اندازه و قطر مشخصی دارند ، اما شرکت نانو سازان کاسپین ، استخر هایی از پیش ساخته شده ای تولید میکند که با ابعاد دلخواه مشتری بوده و مشتری میتواند با هر ابعادی که مد نظر خود بوده سفارش استخر و از هر نوع با هر چنسی که بوده سفارش دهد که البته جنس پیشنهادی ما ، از نوع فایبر گلاس می باشد. برای اطلاع از قیمت این نوع استخر ها میتوانید ابعاد دلخواه خود را به ما گفته و از نرخ قیمت آن اطلاع پیدا کنید.

پایان قسمت اول

نانو سازان کاسپین سازنده انواع استخر های نسل جدید با تکنولوژی جدید با قابلیت حمل و قیمت ارزان با امکان خرید و فروش استخر ها
شماره تماس: ۰۲۱۲۶۳۱۶۸۵۵

آیا این مقاله مفید بود؟

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیاز از رای

اولین نفر باشید که رای میدهد!