استخر پرورش ماهی

استخر پرورش ماهی (قسمت دوم)

تعداد بازدید
266
زمان مطالعه
بـروزرسانـی
۱۳۹۶/۱۰/۲۴
انــتـشـار
۱۳۹۶/۱۰/۲۱
پرینت مقاله
اشتراک گذاری

استخر پرورش ماهی

یکی از انواع استخر پرورش ماهی استخر های پرورش ماهی هشت ضلعی می باشدکه میتوانید در دو نوع استخر قابل حمل یا پرتابل و استخر بتنی داشته باشید: نمونه ی زیر را ببینید:

 

استخر پرورش ماهی
استخر پرورش ماهی

 

تصویری که شما در بالا می بینید تصویر یک استخر ساخته شده هشت ضلعی در یزد می باشد که از نقشه آن میتوانید به عنوان نقشه استخر هشت ضلعی استفاده کنید.

انواع استخر پرورش ماهی

بعضی از دوستان طی نظرات و تماسی که با شرکت نانو سازان کاسپین داشتند، موردی راذکر کردن که آیا استخر پرورش ماهی انواع مختلفی دارد؟

در جواب این دوستان باید گفت که از انواع استخر های ماهی میتوان به استخر های بتنی استخر های پیش ساخته شده و استخر های قابل حمل یا پرتابل می باشد که استخر های پیش ساخته شده توسط شما و با ابعاد دلخواه شما ساخته می شود و در کل هرکدام از این نوع استخرها مزایای خود را دارند که امروزه کمتر کسی از استخر های بتنی برای پرورش ماهی استفاده میکنند (مگر در متراژ زیاد).

ابعاد استخر پرورش ماهی قزل آلا

چیزی که در این اواخر شایع شده، ابعاد استخر پرورش ماهی قزل آلا می باشد که باید بگوئیم:

استخر های پرورش ماهی هیچ ابعاد خاصی برای هیچ کدام از انواع ماهی ها ندارند، تنها مسئله ای که در پیش رو است این میباشد که به دلیل طول زیاد بعضی از ماهی ها مانند ماهی قزل آلا و.. توضیه میشود که از استخر با بعاد نسبتا زیادتر  استفاده شود. اما در کل شما با هر استخر در هر ابعاد می توانید ماهی مورد نظر خود را پرورش دهید .

قیمت استخر پیش ساخته پرورش ماهی

استخر پیش ساخته پرورش ماهی را چه قیمت میتوان خرید؟

سیاستی که شرکت نانو سازان کاسپین دارد این است که ما استخر هایی را تولید نمی کنیم که قابل استفاده برای مردم نباشد زیرا عموما مشتریان میخواهند استخر با ابعاد دلخواه خودشان داشته باشند. به این منظور هر استخر با هر ابعاد هزینه ی خاص خودش را دارد.(برای مشاوره رایگان میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۳۱۶۸۵۵ تماس حاصل فرمائید)

توصیه امروز: استخر پرورش ماهی (قسمت اول)

آیا این مقاله مفید بود؟

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیاز از رای

اولین نفر باشید که رای میدهد!