استخر پرورش ماهی در مازندران

افزایش سرانه مصرف آبزیان در کشور با راه اندازی استخر های پیش ساخته!!

تعداد بازدید
41
زمان مطالعه
بـروزرسانـی
۱۴۰۰/۰۱/۳۱
انــتـشـار
۱۴۰۰/۰۲/۰۱
پرینت مقاله
اشتراک گذاری
استخر پیش ساخته برای پرورش ماهی
استخر پیش ساخته برای پرورش ماهی

با راه اندازی استخر های پیش ساخته نانوسازان سبب شده است که ابزی پرور به دلیل هزینه مقرون به صرفه تر و سرعت رشد ابزی به این استخر ها روی بیاورد و همچنین درامد بالایی را نسبت به افزایش مصرف ابزیان کسب کند .
بنابراین شرکت نانوسازان‌ با استخر های پیش ساخته خود این شرایط عالی را برای آبزی پروران فراهم می کند تا همچنین فعالیت اقتصادی نوین در جامعه شکل گیرد و همچنین درامد بالایی را در این راه کسب کند.

استخر پرورش ماهی تیپ سه در گیلان
استخر پرورش ماهی تیپ سه در گیلان

با توجه به اهداف فائو و سازمان شیلات که مساله امنیت غذایی در دستور کار آن‌ها قرار دارد، لذا کنترل قیمت آبزیان و جلوگیری از افزایش بی‌رویه آن‌ها برای توسعه غذای سالم بین مردم، همواره مورد توجه سازمان شیلات ایران و همچنین شرکت نانوسازان قرار دارد. این اطمینان را شرکت نانوسازان می دهد که همواره از ابتدا تا انتها کار و شروع فعالیت همراه ابزی پرور ها و کسانی که مایل به انجام این کار می باشند است.
سرانه مصرف آبزیان کشور در سال گذشته به ۱۳.۳ کیلوگرم رسید.
هم اکنون شاهد این امر هستیم که مردم در مقایسه با سال‌های گذشته نسبت به خرید ماهی و افزودن آن در سبد غذایی خود رغبت بیشتری نشان می‌دهند.
امیدواریم اطلاع رسانی‌ها در خصوص مزایای مصرف آبزیان در مقایسه با گوشت قرمز بیش از پیش افزایش یابد تا شاهد رشد قابل توجه سرانه مصرف آبزیان کشور در سال‌های آینده باشیم.
مدیر کل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات ایران، همچنین به تولید سه میلیون کنسرو ماهی قزل‌آلا به عنوان گونه پرطرفدار در کشور طی سال گذشته اشاره و عنوان کرد: امیدواریم این روند در سال جاری نیز ادامه داشته باشد.

وی همچنین در خصوص ماهی تیلاپیا نیز گفت: این گونه ماهی از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است که با کاهش واردات آن هم اکنون شاهد افزایش تولیدات داخلی این گونه ماهی پرطرفدار هستیم. لازم به ذکر است که تمامی این آبزیان طبق موارد نام برده شده در متن فوق ماندد قزل الا ، کپور ،‌تیلاپیاو … در استخر های پیش ساخته نانوسازان قابل پرورش است.

پس بیایید با راه اندازی این استخر های پیش ساخته یک گام در روند اقتصادی جامعه بردارید .

جهت اطلاع بیشتر در مورد استخر های پیش ساخته و روند کاری شرکت نانوسازان کاسپین با ما همراه باشید.

استخر پرورش ماهی
استخر پرورش ماهی در اردبیل
استخر پرورش ماهی در اردبیل

آیا این مقاله مفید بود؟

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیاز از رای

اولین نفر باشید که رای میدهد!