استخر پرورش ماهی نانو سازان

استخر پرورش ماهی نانو سازان

تعداد بازدید
145
زمان مطالعه
بـروزرسانـی
۱۳۹۶/۱۱/۰۱
انــتـشـار
۱۳۹۶/۱۱/۰۱
پرینت مقاله
اشتراک گذاری

استخر پرورش ماهی نانو سازان

مزایای متعددی میتوان در استخر پرورش ماهی نانو سازان نسبت به سایر استخر های متداول مشاهده کرد که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم:

قیمت ارزان و مقرون به صرفه

اولین مزیت قیمت بسیار پایین این استخرها نسبت به انواع استخر ها میباشد، برای درک اختلاف قیمت این دو روش میتوان گفت در استخر های بتنی که با روش های سنتی ساخته می شوند نیاز به اجرای عایق رطوبتی جهت ایزولاسیون (عایق بندی) استخر میباشد که از لحاظ اقتصادی هزینه ایزولاسیون این استخر ها به تنهایی  تقریبا برابر با ساخت کامل استخر های نانوسازان میباشد.

استخر پیش ساخته و قابل حمل

مزیت دیگر این استخرها حالت پیش ساخته و قابل حمل بودن آن می باشد ، استخر های نانوسازان را در هر زمان میتوان تخلیه نمود و استخر را جمع آوری کرد و به مکان دیگری انتقال داد. این قابلیت در مواردی که زمین جهت احداث استخر پرورش ماهی بصورت استیجاری می باشد بسیار کارآمد است.

سرعت بالا احداث استخر

از جمله مزایای دیگر می توان به سرعت احداث بالای این استخر ها و عمر بالاتر و زیبایی و اشغال فضای کمتر آن اشاره کرد.

اجرای استخر در سه تیپ

استخر های نانوسازان در سه تیپ جهت کاربری پرورش ماهی و یک تیپ استخر نگهداری آب کشاورزی و یک تیپ استخرهای تفریحی جهت استفاده در ویلاها و خانه باغ ها ساخته می شوند .استخرهای نانوسازان دارای ضمانت نامه های کیفیت محصول ۵ تا ١۵ سال هستند در صورتی که صفحات استفاده شده در استخرها از مواد اولیه پی وی سی و پلی اتیلن و پلی استر میباشد و عمر این مواد در طبیعت از صد سال نیز میگذرد.

 

نمونه ای از استخر ساخته شده نانو سازان:

توجه : برای نمایش تصاویر در ابعاد اصلی روی آن کلیک کنید.

استخر پرورش ماهی نانو سازان
استخر پرورش ماهی

ابعاد دلخواه استخر پرورش ماهی

استخر های نانوسازان را در ابعاد و شکل دلخواه مشتری میتوان طراحی و اجرا کرد .جهت اطلاع از قیمت استخرهای نانوسازان ابعاد و شکل مورد نظر را به همکاران ما در شرکت نانوسازان اطلاع دهید و قیمت استخرهای مورد نظرتان را از ما بخواهید.

 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۳۱۶۸۵۵

ارسال ۱ به ۰۹۳۸۱۰۱۶۵۰۱

کانال تلگرام: t.me/nanosazan

مدیر تولید: t.me/modirnanosazan

آیا این مقاله مفید بود؟

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیاز از رای

اولین نفر باشید که رای میدهد!