استخر سرپوشیده دومنظوره

استخر دومنظوره

تعداد بازدید
70
زمان مطالعه
بـروزرسانـی
۱۳۹۷/۰۷/۲۴
انــتـشـار
۱۳۹۶/۱۱/۱۴
پرینت مقاله
اشتراک گذاری

استخر دومنظوره

انواع دیگری از استخر ها وجود دارد به نام استخر دومنظوره که کارایی آنها با دو دسته تقسیم می شود:

توجه: برای نمایش تصاویر در اندازه اصلی روی آنها کلیک کنید

استخر دومنظوره
استخر سرپوشیده دومنظوره

 

استخر پرورش ماهی

از این نوع استخر ها میتوانید برای پرورش ماهی در نظر بگیرید . استخر های دومنظوره برای داشتن مدت محدود برای پرورش ماهی بسیار مناسب هستند و در واقع شما با یک تیر دو نشان زده اید.

 

استخر دومنظوره
استخر سرپوشیده دومنظوره

 

استخر کشاورزی

همیشه نمیتوان در استخر ماهی پرورش داد یا زمانی که بخواهید تغییر کاربری دهید باید کل استخر ها را جمع آوری کرده و اگر بخواهید به کشاورزی در آن قسمت و یا نواحی آن استخر مشغول باشید باید هزینه ی اضافه بر سازمانی را پرداخت کنید اما با داشتن یک استخر دومنظوره به هدف داشتن استخر پرورش ماهی و استخر کشاورزی بسیار مقرون به صرفه برایتان می باشد.

 

سرپوشیده بودن استخر ها

سرپوشیده بودن استخر ها یک مزیت دیگر به حساب می آید ،فرض کنید شما بخواهید در این استخر ها به پرورش ماهی مشغول شوید ،اما اگر ماهی ها مستقیم در تابش نور خورشید باشند یا در سرما به دلیل بارش برف ، آب استخر بیش از حد سرد شود و تجهیزات شما پاسخوی این سرما نباشد چه فاجعه ای پیش می آید؟ خصوصا زمانی که ماهی های شما از انواع ماهی گرمابی باشد. و یا اینکه اگر بخواهید از این نوع استخر ها به عنوان استخر کشاورزی استفاده کنید ،عدم تابش نور خورشید در فصل های گرم باعث دیر تبغیر شدن آب می شود، خصوصا در نواحی گرم و خشک  سرعت تبخیر آب به دوبرابر می رسد مانند نواحی جنوبی ایران.

 

نانو سازان کاسپین

نانو سازان کاسپین تولید کننده انواع استخر نسل جدید می باشد که این نوع استخر ها شامل استخر پرورش ماهی ، استخر تفریحی ، استخر فایبرگلاس ، استخر پیش ساخته ، استخر کشاورزی و.. میباشد که انواع این نوع استخر ها را میتوان در قالب پیش ساخته برای قابل حمل بودن ساخت که انواع آن در ابعاد دلخواه شما ساخته می شود. برای صحت گفته هایمان به نمونه کار های ما تشریف ببرید.

 

با ما همراه باشید

 

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۳۱۶۸۵۵
مدیر تولید : @Modirnanosazan

 

آیا این مقاله مفید بود؟

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیاز از رای

اولین نفر باشید که رای میدهد!