استخر تفریحی

استخر تفریحی

تعداد بازدید
89
زمان مطالعه
بـروزرسانـی
۱۳۹۶/۱۰/۲۶
انــتـشـار
۱۳۹۶/۱۰/۲۶
پرینت مقاله
اشتراک گذاری

استخر تفریحی

استخر تفریحی یکی دیگر از انواع استخر ها می باشد که مانند استخر های نام برده شده دیگر میتوانند قابلیت حمل و نقل داشته و به صورت استخر های پیش ساخته تولید شوند.

استفاده از استخر تفریحی

در چندین حالت شما میتوانید از این نوع استخر ها استفاده کنید به عنوان مثال کودکان میتوانند در ابعاد کوچک و دلخواه خودشان تولید شده و استفاده کنند یا میتوان این نوع استخر را در فضایی از خانه یا حتی زیرزمین خانه میتوان تولید کرده و از آن استفاده کنید. یا آن را در قسمت استخر  ساختمان تان احداث و استفاده کنید.

استفاده از چند استخر پیش ساخته تفریحی

اگر شما فضایی برای ساخت یک استخر داشته باشید، اطراف آن استخر میتوانید از استخر های پیش ساخته با اندازه و عمق دلخواه استفاده کنید تا همه ی اهالی خانواده بتوانید از آن استفاده کنید.

استخر پیش ساخته

عموما انواع استخر ها را میتوان به صورت پیش ساخته تولید کرد ، مانند استخر پرورش ماهی . استخر های تفریحی نیز از این غائله مستثنا نیستند. در عین حال شما میتوانید به صورت ثابت آن را تولید کرده و استفاده کنید. تصاویر زیر نمونه ای از استخر پیش ساخته و ثابت را میبینید:

 

استخر تفریحی
استخر تفریحی به صورت پیش ساخته

 

استخر تفریحی
استخر پیش ساخته به صورت ثابت

 

ابعاد و عمق استخر

ابعاد این استخر بستگی به فضای شما برای احداث این استخر دارد. عموما هر شرکتی که سازنده این استخر ها می باشد با در نظر گرفتن فضای شما برای ساخت ، ابعاد آن را محاسبه می کند و عمق استخر هم بستگی به نوع و جنس خاک بستگی دارد که عموم مردم برای استخر های متوسط و کوچک تا عمق ۲ متر استفاده می کنند.

قیمت استخر تفریحی

با در نظر گرفتن مواردی که گفته شد ، برای قیمت گذاری این نوع استخر ها باید ابعاد و عمق استخر در نظر گرفته شود تا بتوان نرخ قیمت مناسبی داد ، همچنین برای قیمت گذاری در استخر های پیش ساخته هم بحث ابعاد پیش می آید ، البته شرکت هایی در این زمینه هستند که استخر هایی تولید میکنند که ابعاد مشخصی دارند اما شرکت نانو سازان کاسپین قیمت گذاری را فقط بعد از انتخاب ابعاد دلخواه شما ، بیان میکند.

 

نکته : برای گرفتن مشاوره و گرفتن نرخ قیمت استخر با ابعاد دلخواهتان میتوانید با ما در تماس باشید:

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۳۱۶۸۵۵
تلگرام : https://t.me/Modirnanosazan

 

پایان (قسمت اول)

 

توصیه ما : از نمونه کارهای ما دیدن کنید .

آیا این مقاله مفید بود؟

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیاز از رای

اولین نفر باشید که رای میدهد!