احداث استخر پرورش ماهی

احداث استخر پرورش ماهی

تعداد بازدید
71
زمان مطالعه
بـروزرسانـی
۱۳۹۶/۱۰/۲۹
انــتـشـار
۱۳۹۶/۱۰/۲۹
پرینت مقاله
اشتراک گذاری

احداث استخر پرورش ماهی

برای احداث استخر پرورش ماهی شما نیاز به دانسته هایی دارید که در زیر به آن اشاره میکنیم ، از قبیل، ماهی ، پرورش ماهی ، دما آب ، انواع ماهی ها ، شرایط احداث استخر پرورش ماهی و…

پرورش ماهی

به عملیاتی که در آن استخر یا آبگیری برای تغذیه و نگهداری ماهی ها تولید و ساخته می شود تا به وسیله آن ماهی ها به وزن مناسب برای عرضه در بازار آماده سازی شوند ، پرورش ماهی نیز میگویند که

ماهی

ماهی یکی از موجودات خون سرد و مهره دار است که انواع آن در انواع آب ها (آب شور و آب شیرین ) زندگی میکنند و به وسیله ی آبشش نفس می کشند و حرکت آنها به وسیه باله های آنان صورت می گیرد.

انواع ماهی

ماهی ها به دو دسته تقسیم میشوند ، ماهی های گرم آبی و ماهی های سرد آبی

ماهی های گرم آبی

به ماهی هایی که در میانگین دمای ۱۶ تا ۳۰ درجه سانتی گراد رشد میکنند ماهی گرم آبی نیز می گویند که انواع نمونه شناخته شده آن در ایران میتوان به ماهی کپور اشاره کرد.

ماهی سرد آبی

به ماهی هایی که بتوانند بین دامنه دمایی ۹ تا ۱۷ درجه سانتی گراد پرورش یابند و رشد کنند، ماهی سرد آبی نیز می گویند که انواع شناخته شده ی آن در ایران میتوان به ماهی قزل آلا اشاره کرد.

استخر پرورش ماهی (مزرعه پرورش ماهی)

به مکانی که محیطی برای تولید و رشد ماهی قرار میگیرد و در ابعاد مختلفی احداث می گردندو همچنین دارای پیکره های محصور آبی که دارای ورودی و خروجی باشند را را استخر پرورش ماهی نیز میگویند.

منابع تامین آب استخر پرورش ماهی

آب های زیر زمینی ، آب چاه آب جاری یا ساکن در سطح زمین. ( که خود داراری نکته هایی می باشد که در پست های بعدی به آن اشاره می کنیم)

 

پایان قسمت اول

نانو سازان کاسپین تولید ککنده انواع استخر پرورش ماهی نسل جدید و اجرای روف گرادن

 

توصیه ما: استخر پرورش ماهی نانو سازان کاسپین

 

ارتباط و مشاوره رایگان:

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۳۱۶۸۵۵
تلگرام : https://t.me/Modirnanosazan

آیا این مقاله مفید بود؟

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیاز از رای

اولین نفر باشید که رای میدهد!